Shopping cart
₺ 0,00

Atlet Poşet

Ambalaj çeşitliği ülkemizde odlukça fazladır. Poşet gruplarında da firmaların ihtiyacına göre bir çok farklı model bulunmaktadır. Atlet Poşet ürünleri de bu grupları arasında tercihi en fazla olan ve hemen hemen her sektöre hitap edebilen kullanım uygunluğu bulunan poşet modelimizdir. Adından da anlaşıldığı üzere Atlete benzeyen görüntüsü ile bu sisim ile adlandırılmıştır. Üretimi gayet kolay olan ve maliyet bakımından da oldukça uygun bu modeller bu yönü ile oldukça fazla alıcı bulmaktadır. Ancak yinede poşet fabrikaları arasında üretimde tercih edilen malzeme sınıfları ile kaliteleri arasında firmadan firmaya farklılık göstermektedir.

Marketler için Atlet Poşetler

Bir çoğunuz farkındasınızdır ki marketlerde poşet sarfiyatı ve tüketimi son derece yüksek oranlardadır. Genelde bir kaç modelde poşet kullanımı bulunan marketler en çok tüketimi Atlet Poşet modellerinde yapmaktadır. Her iki yanına baskıda kolay yapılabilen bu poşetlerin tercihinde dayanıklılıkları gelmektedir. Mukavemeti yüksek seviyede olan bu poşetler kolay kolay yırtılmaz, dağılmaz, renk solması olmaz ve kopmazlar. Kullanıldığı ürün gruplarına baktığımız orta ağırlıkta bir çok ürünün taşınmasında rahatça kullanılmaktadırlar. Market poşeti için sadece bu modelde bir çok farklı tip üründe sizlere destek vermekteyiz.

Mağazalar için Atlet Poşetler

Mağazalar denince bir çoğunuzun aklına giyim sektörü gelebilir ancak Atlet Poşet giyim alanında çok görülen bir kullanım stili değildir. Mağazacılıkta bir çok alt sektör grubu yer almaktadır. elektronik alanından, parça eşya satan gruplara, kozmetikten diğer bir çok gruba kadar sayısız alt sektör bulunmaktadır. Atlet poşetler bu alanalarda da marketler dışında ilgi gören ver tercih edilen modellerdir.

Baskılı Poşet Atlet poşetler için olmazsa olmaz detaylardan biridir. Firmamız dan ister baskılı şekilde isterseniz de baskısız şekilde atlet poşeti satın alımı yapabilirsiniz. Türkiyede İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep, Şanlıurfa gibi büyük illerimiz başta olmak üzere her bölgeden bizlere ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

 

 

Poşet

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Toptan Market Poşeti
Next reading
Baskılı Poşet