Shopping cart
₺ 0,00

İstanbul bir çok alanda diğer şehirlerimizden önce olduğu gibi poşet tüketiminde de öndedir. İstanbul Toptan Market Poşeti için sizlere uzun zamandır hizmet veren firmamız hem uygun fiyatlı çözümler hemde kaliteli imalat ürünleri ile destek vermektedir. Market Poşeti genelde standart ebatlarda kullanımda olup üzerine istediğiniz türde baskı yapabildiğiniz poşetlerdir. Diğer yoğun tüketimi olan mağazalara göre marketlerin tüketimi daha da fazladır. Marketlerde poşet mutlaka kullanılmakta ve baskılı halde kullanımı ise son yıllarda daha da popüler olmuştur. İşletmenize katkısıda oldukça fazladır. İstanbul da Market sayısı da diğer illerimizin kat be kat üstünde olmakla beraber talep de bir o kadar fazladır.

İstanbul Toptan Market Poşeti
İstanbul Toptan Market Poşeti

Neden Toptan Market Poşeti Almalısınız?

Market Poşeti
Market Poşeti

Marketlerde tüketim son derece fazla olduğu için maliyeti mümkün olduğu kadar aşağıya indirmek gerekmektedir. İstanbul Toptan Market Poşeti üreten firma olarak müşterilerimize kesinlikle alımlarda toptan olarak sipariş vermesini önermekteyiz. Ne kadar düşük tonajda veya kiloda alım yaparsanız birim fiyat olarak daha yüksek rakamlar karşınıza çıkacaktır. Bizlerle uzun yıllardır çalışan sayısız Market bulunmakta olup hemen hemen bir çoğu bir kaç ton üzerinden alım yapmaktadır. Ancak firmamız yinede sizlere pratik çözümler üretmek için daha düşük kilolarda da imalattan üretim desteği vermektedir.

Market Poşetlerinde Baskı Çözümleri

Eğer sizlerde ilk defa market poşeti alımı yapacaksanız mutlaka Baskılı poşet olarak kullanım yapmanızı önermekteyiz. Poşetin her iki yüzüne de istediğiniz şekilde baskıyı yaptırmanız kolaydır. Dilerseniz marketinizin adresi, logosu ve sloganı yada sipariş bilgilerinizi yazdırabilirsiniz. Bazı marketlerde belirli dönemlerde yaptığı kampanyalarıda poşetlerin üzerinde baskı olarak kullanabilmektedir. İstanbul Toptan Market Poşeti taleplerinizde sizlere dijital baskılı çözümler, çabuk solmayan renk kalitesi en yüksek çözümleri sağlıyoruz. İstanbul merkezli firmamız hem istanbul içi hemde ülkemizin genelinde dağıtım ve teslimatı bulunmaktadır.

İstanbul Merkez Adresimiz : Petrol iş Mah. Elif Sok. No:10/A Kartal / İstanbul Tel1: 0216 306 69 75 – Tel2: 0216 353 43 54

[stm_sidebar sidebar=”311″]